هر جسم با دمای بالاتر از صفر مطلق مقدار قابل توجهی از اشعه مادون قرمز (IR) را ساطع می کند. هرچه درجه حرارت یک شی بالاتر باشد ، شدت IRبالاتر از میزان انتشار می یابد. با استفاده از اختلافات شدت IR بین اجسام ، دوربین مداربسته حرارتی IR نامرئی را به شکل تصاویر منطقه حرارتی "قابل مشاهده" می کنند.


دوربین مداربسته های حرارتی هایک ویژن با پوشش امنیت ، ترموگرافی ، آگاهی های موقعیتی لایه ای را در طیف وسیعی از سناریوها مانند حفاظت از محیط ، اندازه گیری دما و ردیابی آتش سوزی تضمین می کنند. آنها از مسافت های طولانی و تقریباً در هر شرایط نوری یا وضعیت آب و هوایی می بینند، مردم و وسایل نقلیه را از اشیاء دیگر با قابلیت های Deep Learning متمایز می کنند. دوربین مداربسته های حرارتی هایک ویژن با تصویربرداری از نور مرئی و ابرداده تجسم یافته ، گزینه ای ایده آل برای آگاهی بیشتر از وقایع و شرایط اضطراری 24/7 هستند.

ساخته شده برای تحمل محیط های خشن در فضای باز و مجهز به فن آوری های پیشرفته ، سری امنیتی را می توان به راحتی به سیستم های حفاظت از محیط پیشرفته برای زیرساخت های مهم تبدیل کرد. طراحی شده در یک فاکتور فرم براق و با مدل ها و ظرافت های متنوع ، سری Thermographyدستی به طور گسترده ای برای جلوگیری از آتش سوزی در داخل خانه ، بازرسی های الکتریکی و مکانیکی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. گسترش امکانات جدید در کاربردهای فناوریهای حرارتی.

محصولات حرارتی Hikvisionدارای سه عملکرد نوآورانه برای سازگاری بهتر محیط زیست: کنترل خودکار دستیابی (AGC) ، تقویت جزئیات دیجیتال (DDE) و کاهش نویز دیجیتال 3D (DNR). AGC دامنه پویای تصویر را تنظیم می کند تا به تصویر در حفظ روشنایی متعادل کمک کند. DDE ، بر اساس یک الگوریتم که منطقه مورد علاقه را تعریف می کند ، جزئیات بیشتری را در تصویر روی صفحه ارائه می کند. و 3D DNR تأثیر "پیکسل های داغ" را به حداقل می رساند و باعث می شود تصاویر حتی واضح تر به نظر برسند.


فیلم زیر در مورد محصولات حرارتی هایک ویژن می باشد.