دوربین مدار بسته :

دوربین مدار بسته سیستمی است که به شما این امکان می دهد حوادث و اتفاقات پیرامون خود را تحت نظر داشته باشید. دوربین ها و مانیتورها به شما امکان می دهند رویدادها را به صورت زنده مشاهده کنید ، و فیلم های ضبط شده را برای مراجعه بعدی بایگانی کنید.

دوربین مداربسته دام Dome CCTV:
دوربین مداربسته دام Dome به لحاظ شکل ظاهری گنبدی شکل خود این نام را به خود اختصاص داده و با پیشرفت تکنولوژی انواع مختلف با کاربردهای متفاوتی از این نوع دوربین مداربسته تولید شده است.
چرا از دوربین مداربسته دام Dome استفاده کنیم؟

این بهترین نوع دوربین مدار بسته برای مغازه ها ، رستوران ها ، شرکت ها و... است زیرا طراحی به شما امکان می دهد تا زاویه وسیع تری را تحت نظارت خود داشته باشید. بسیاری نیز این گزینه را بهترین دوربین مدار بسته می دانند زیرا می توان آن را در یک نقطه استراتژیک سقف قرار داد تا تمام زوایای محیط را پوشش دهد.


دوربین مداربسته بولت Bullet CCTV:

دوربین های مدار بسته بالت دارای طراحی نمادین هستند که بسیار قابل مشاهده است. از نظر ظاهری دارای شکل استوانه ای هستند و قادر به مشاهده مسافت های طولانی هستند. دوربین های بالت به دلیل مقاومت بسیار زیاد در برابر رطوبت، گرد و غبار  جهت استفاده در محیط های خارجی و باز بسیار مناسب هستند.
چرا از دوربین مداربسته بولت Bullet استفاده کنیم؟

از مزایای دوربین مداربسته های بالت میتوان به این نکته اشاره کرد که باتوجه به ساختار ظاهریِ قابل مشاهده آن در محیط های مختلف مانند کارخانجات ، شرکت ها ، بانک ها و سایر امکان عمومی بهره گرفت زیرا آنها نه تنها تصاویر با کیفیت خوب را ضبط می کنند بلکه پیامی را برای رهگذران ارسال می کنند که فضای شما تحت نظر است.


دوربین مداربسته گردان SPEED DOME :

این دسته از دوربین های مداربسته قابلیت چرخش در محور عمودی و افقی ، زوم اپتیکال می باشند با توجه به طراحی شکل ظاهری می توانند هم در محیط بیرونی و هم در محیط داخلی استفاده شوند.

چرا از دوربین مداربسته گردان SPEED DOME استفاده کنیم؟

با توجه به طراحی و قابلیت خاص این دسته از دوربین مداربسته بیشتر در محیط های وسیع از دوربین مداربسته گردان استفاده می شود تا شخص استفاده کننده بتوانند با چرخش و زوم کردن به هر نقطه ای از منطقه نظارت کامل داشته باشد. 

استفاده از این دوربین ها در سالن کنفرانس و سالن اجتماعات به دلیل فیلم برداری با کیفیت از تمام زوایای جلسه هم مرسوم است.

Video Recorder  یا دستگاه ضبط تصویر :

رکوردها به شما این امکان را میدهند تا تصاویر ارسالی توسط دوربین مداربسته ها را ضبط، مشاهده  یا بازبینی کنید.
گزینه های انتخابی شما برای این دستگاه شامل دو مورد است DVR و NVR.

DVR یا ضبط کننده فیلم‌های دیجیتال جایگزینی مدرن برای ضبط کننده های آنالوگ است که از فیلمبرداری استفاده می کنند. DVR ها فیلم هایی را از دوربین های مدار بسته در قالب دیجیتال با وضوح دلخواه و فریم در ثانیه ضبط می کنند.
NVR یا ضبط کننده فیلم‌های شبکه ، مشابه DVR ها کار می کنند ، اما با دوربین مداربسته های تحت شبکه IP سازگار هستند. دوربین مداربسته های تحت شبکه شما از طریق سوئیچ شبکه یا روتر به NVR متصل می شوند. به راحتی می توانید از طریق مرورگر وب یا برنامه تلفن همراه به فیلم های NVR دسترسی پیدا کنید.

برای خرید انواع دوربین مداربسته و دستگاه ضبط کننده کلیک کنید.