ارز دیجیتال

ارز دیجیتال یا رمزارز نوعی پول مجازی است که از فناوری رمزنگاری در طراحی آن استفاده شده و معمولاً به صورت غیرمتمرکز اداره می‌شود که این نحوه مدیریت باعث افزایش امنیت و غیر قابل تشخیص بودن تراکنش ها می شود. رمزارزها می‌توانند مانند سایر ارزهای فیات (بدون پشتوانه) قابلیت مبادله، انجام تراکنش، خرید آنلاین و ... داشته باشند. بیت‌ کوین، اتریوم، لایت‌ کوین، دوج کوین، بیت کوین کش، ریپل، مونرو، استلار، چیا و دیگر آلت کوین ها انواع رمز ارز هستند.

آموزش ساخت کیف ( WALLET )  پول ارز دیجیتال چیا

آموزش ساخت کیف ( WALLET ) پول ارز دیجیتال چیا

برای استخراج رمز ارز چیا که امروزه به رمز ارز دوستدار محیط زیست معروف شده و محبوبیت خاصی بین همه اقشار جامع پیدا کرده است. که بدون مصرف برق و اینترنت بالا فقط با یک کامپیوتر قابل استخراج می باشد البته برای اینکار سرور و هارد مخصوص پیشنهاد می شود. بایددر ابتدا یک کیف پول ساخت که در این مقاله بطور کامل توضیح داده شده است.
ارز دیجیتال چیا  -  رمز ارز دوستدار محیط زیست

ارز دیجیتال چیا - رمز ارز دوستدار محیط زیست

چیا رمزارزی که این روزها ترند شده شبکه ایست که فعالیتش بر روی بلاک چین های کم مصرف متمرکز شده است .چیا به تازگی توانسته اولین ارز دیجیتال خود به نامXCH را راه اندازی کند. از اهداف مهم و قابل توجه این شبکه میتوان به تبدیل کردن فرآیند استخراج به فعالیتی قابل دسترس برای همگان که حداقل ضرر و زیان را برای محیط زیست به همراه داشته باشد، اشاره کرد.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها